Wyplata-z-bankomatu-za-granica-przewalutowanie-jest-oplacalne-159940-900x900.jpg

500-1000 EURO ZARABIAJ CO MIESIĄC NA PROWIZJI Z WPS!

 

Twoja firma szuka pracowników? Poleć Work Partner Service


Jeśli znasz firmę, która potrzebuje pracowników, możesz im pomóc i polecić Work Partner Service która zapewni jej nowych pracowników a Ty będziesz zarabiał prowizję od każdej przepracowanej godziny pracowników od 0,2 euro do nawet 1 euro!
Obecnie kierujemy nasze zespoły do pracy w krajach starej Unii. Pracujesz w jednym z nich? Znasz firmy, które potrzebują rąk do pracy? Powiedz im o nas i zarabiaj.


 Pracownicy z Work Partner Service

Nasze zespoły specjalizują się w branży transportowej jako kierowcy zawodowi C,CE oraz w branży budowlanej - pracują z nami pracownicy gotowi podjąć pracę na wszystkich stanowiskach, w tym także niewykwalifikowani robotnicy do pracy w fabrykach. Dzięki temu wiemy, którzy pracownicy będą odpowiednimi kandydatami do Twojej firmy.


 Podpisanie umowy i pierwsze zarobki


 Podpisujemy z Tobą umowę i w każdym miesiącu otrzymujesz od nas procent od każdej przepracowanej godziny naszego zespołu który pracuje w firmach których nam poleciłeś.
 Po ustaleniu szczegółów podpisujemy także umowę z daną firmą, którą do nas zgłosiłeś. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyskuje sprawdzonego pracownika, a Ty dodatkowy zarobek. W taki sposób możesz zarabiać z Work Partner Service!
To bardzo proste! Znaleźliśmy się w momencie, gdy wiele osób musi szukać pracy na drugi etat, by móc realizować swoje plany. Dzięki naszej współpracy wystarczy, że będziesz mieć oczy i uszy otwarte i będziesz polecać firmę Work Partner Service. Zapraszamy do kontaktu, jeśli wiesz, że firmy szukają pracowników, a Ty potrzebujesz dodatkowego zarobku.

Dane Kontaktowe

Work Partner Service Sp. z o.o.

ul. Gimnazjalna 2a
85-007 Bydgoszcz
KRAZ 14083, (PKD 78.20. Z); NIP 557-170-07-85; REGON 366750329 Kapitał zakładowy: 50.000 zł KRS 0000665653 (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego)
Zobacz pełen kontakt