Agencja pracy kierowców zawodowych, z którą warto wyruszyć w świat

Work Partner Service, to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji i leasingu kierowców zawodowych C+E, która z pełnym profesjonalizmem potrafi sprostać potrzebom każdej rozwijającej się firmie transportowej.


Zadajmy sobie pytanie, czego Państwo – jako Przedsiębiorcy – oczekują od swoich pracowników? Odpowiedź jest bardzo prosta – sumienności, zaangażowania, mobilności, ale przede wszystkim – umiejętności praktycznych. Chcą Państwo w sposób prosty i bez komplikacji przewozić swoje towary we wskazane miejsca. Wynajem kierowców zawodowych C+E poprzez agencję pracy Work Partner Service z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

My zrobimy to, do czego Przedsiębiorcy nie maja głowy


To, czyli co? Przede wszystkim znajdziemy odpowiednich kierowców zawodowych, którzy wpiszą się w organizację. Bazujemy głównie na ludziach z Dalekiego i Bliskiego Wschodu. Dlaczego? Ponieważ ich motywacja i zadowolenie z możliwości podjęcia pracy w zawodzie są prawdziwą siłą napędową. Zarobki jakie uzyskują w naszym kraju w pełni spełniają oczekiwania dostosowane do naszego rynku pracy. Wierzymy w ludzi, a oni…
…wierzą w nas.

Nie jesteśmy tylko agencją, która przeprowadza rekrutacje kierowców zawodowych.
Pomagamy także zdobywać kwalifikacje pracownikom, którzy są zniechęceni wysokimi kosztami związanymi z uzyskaniem prawa jazdy kategorii C+E. Stawiamy przede wszystkim na ich kompetencje i znajomość przepisów, dlatego sprawdzamy naszych pracowników pod kątem praktycznych umiejętności i organizujemy szkolenia praktyczne trwające od dwóch do czterech tygodni z wykwalifikowanym kierowcą podczas standardowego dnia pracy. Oprócz tego przeprowadzamy cykliczne spotkania podczas których zwracamy uwagę na obowiązki i prawa kierowcy zawodowego w ruchu drogowym na terenie Unii Europejskiej.

Rekrutacja, selekcja i kompleksowa obsługa


Jako agencja pracy kierowców zawodowych C+E stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby obsługiwanej firmy. Stąd też na początku naszej współpracy ustalamy Państwa najważniejsze cele, którym chcemy sprostać, bowiem wynajem kierowców C+E ma być dla Państwa jak najbardziej satysfakcjonujący.

Satysfakcjonująco, czyli jak?


Obsługujemy pracę kierowcy w trybie ciągłym podczas całego okresu trwania umowy. Po podpisaniu umowy z firmą przewozową i określeniu szczegółowego zapotrzebowania dotyczącego kierowców, uzgadniamy okres przygotowania nowych pracowników, który wynosi zwykle od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od dostępności pracowników i określonej przez Państwa niezbędnej liczby kierowców, a ich rozliczenie przesyłamy za pomocą comiesięcznej faktury.

Pracownicy – kierowcy C+E tylko w Work Partner Service


Nie trzeba nic więcej dodawać. Jeśli zależy Państwu na prostej współpracy, która owocuje zaangażowanymi kierowcami zawodowymi, a przy okazji wszelkie sprawy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi będą na naszej głowie – zapraszamy do kontaktu. Wsparcie firm transportowych w zakresie wynajmu i leasingu pracowników z prawem jazdy kategorii C+E to coś, co robimy najlepiej.

Przewoźnik Praca kierowca