Darmowe szkolenia kierowców zawodowych

Szkolenia kierowców zawodowych mogą kosztować nawet do ośmiu tysięcy złotych. Nie każdy może pozwolić sobie na pracę jako kierowca zawodowy, nie mając funduszy by zainwestować w specjalistyczne kursy. Kredyty i pożyczki, by spełnić swoje marzenia to nie do końca dobre rozwiązanie. Dlatego dziś Work Partner Service sp. z o.o. pomoże w dotarciu do celu. Chcesz być kierowcą zawodowym? Zgłoś się do nas!


Ośrodek Szkolenia Kierowców AGORA-MIRAŻ


To szkoła nauki jazdy, działająca na rynku od 20 lat. Przez ten czas stworzona została szkoła jazdy oferująca kompleksową infrastrukturę lokalową, świetnie wyposażony tabor samochodowy oraz zespół cechujący się profesjonalizmem i osobistym zaangażowaniem, co owocuje możliwością prowadzenia szkoleń na najwyższym poziomie. Na jej terenie znajduje się także nowoczesna pracownia psychologiczna, w której wykonuje się badania psychotechniczne kierowców i badania psychologii pracy. Prowadzone są szkolenia, po których uzyskać można prawo jazdy wszystkich kategorii oraz uprawnienia motorniczego, operatora wózka podnośnikowego, operatora HDS, a także zostać kierowcą zawodowym posiadającym różnorakie uprawnienia, od kwalifikacji wstępnej po przewóz materiałów niebezpiecznych. W ofercie szkoły AGORA-MIRAŻ występują także szkolenia dla instruktorów i wykładowców nauki jazdy, a niedawno uruchomiono także kursy prawa jazdy kat. B dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych.

Work Partner Service sp. z o.o. – dotacja z Unii Europejskiej dla kierowcy zawodowego


Jako firma działająca w sektorze, który jest jednym z najbardziej rozwijającym się na dzisiejszym rynku, staramy się wciąż ulepszać nasze usługi. Wiemy, że szkolenia kierowców zawodowych, pozwalające zdobyć uprawnienia na kierowcę zawodowego C+E są bardzo kosztowne, dlatego wystąpiliśmy o przyznanie dotacji, dzięki której chętne osoby mogą za darmo zostać kierowcą zawodowym. WORK PARTNER SERVICE to polska inicjatywa kilku specjalistów z różnych dziedzin transportu i zarządzania zasobami ludzkimi. Posiadają szerokie zaplecze doświadczeń zebranych w specjalistycznych agencjach pracy dla kierowców zawodowych takich jak ADR Network w Anglii czy firmach transportowych w Europie. Zapewniamy nowoczesne i funkcjonalne trendy branżowe w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz systemy kadrowe kierowców zawodowych w ruchu krajowym i międzynarodowym, które działają w pełni satysfakcjonująco w wielu firmach transportowych w krajach Europy Zachodniej. Jesteśmy świadomi nieuchronnych zmian w sektorze TSL i zarządzania zasobami ludzkimi, dlatego też wychodzimy tym wyzwaniom naprzeciw.

Jak zostać kierowcą zawodowym? Darmowe szkolenia kierowców zawodowych


Work Partner Service zdobył środki z Unii Europejskiej, dzięki którym wraz ze szkołą nauki jazdy AGORA MIRAŻ będziemy szkolić chętnych kandydatów, przyszłych kierowców C+E, by zdobywali kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu staną się nie tylko kierowcą zawodowym C+E, ale także profesjonalistą w swoim fachu. Odbycie takiego kursu jest darmowe – najpierw zdobywa się kwalifikacje, a następnie uczymy praktyki pod okiem specjalistów na trasach Unii Europejskiej. Nie jest to kurs dla kierowców zawodowych C+E, który nie przygotowuje do pracy, a wręcz przeciwnie – zapewnia solidną wiedzę i zdobycie najpotrzebniejszych kompetencji.

Szkoła nauki jazdy AGORA MIRAŻ oraz agencja pracy tymczasowej Work Partner Service to połączenie sił w najlepszej konfiguracji. Dzięki naszym staraniom każdy może spełnić swoje marzenie, by zostać kierowcą zawodowym C+E. Profesjonalne szkolenia kierowców zawodowych i specjalistyczna opieka kierowców z ramienia Work Partner Service sprawią, że każdy kierowca zawodowy będzie czuł się pewnie na Europejskich drogach.

Przewoźnik Praca kierowca