Dla kierowcy

Jesteś kierowcą i szukasz pracy? Dobrze trafiłeś! Najnowsze oferty pracy kierowca ce u nas! Praca kierowca ce od zaraz to nie slogan, WPS ma oferty pracy dla kierowców dostępne od ręki w całej Polsce. Przy wyborze naszej agencji możesz liczyć na stałą i bezpieczną pracę oraz rynkowe wynagrodzenie, a bardzo często wyższe w zależności od typu pracy i czasookresów.

Mamy wszystko, pracę na stałych liniach, co daje Ci stabilność zatrudnienia i planowania lub na trasach zróżnicowanych, krajowych, międzynarodowych z różnymi typami naczep. U nas znajdziesz także wyzwania w transporcie ponadgabarytowym, jeśli takich szukasz!

wynajem kierowcy
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

PRACA KIEROWCA CE

Mamy różne oferty pracy krajowe i międzynarodowe z różnymi typami naczep. Jeśli szukasz wyzwań związanych z przewozami ładunków pojazdami nienormatywnymi (transport ponadgabarytowy) – takie również znajdziesz u nas!

step

PRACA KIEROWCA CE DORYWCZA - PRACUJ TYLKO JEDEN DZIEŃ W TYGODNIU!

Mamy także oferty pracy dorywczej w wybrane przez Ciebie dni tygodnia albo tylko wskazane weekendy lub tygodnie w roku. Możesz pracować tylko jeden dzień w tygodniu, wyjeżdżać w trasę na kilka dni lub nieco dłużej. Sam zadecydujesz w jakim systemie będziesz pracował. Możesz być zatrudniony na umowę o pracę lub prowadzić własną działalność gospodarczą. To nie ma znaczenia. Po prostu zgłoś swoją kandydaturę i powiedz nam jaki typ pracy preferujesz i w jakie dni jesteś dostępny.

step

PRACA KIEROWCA CE NA STAŁE

Mamy wszystko, pracę na stałych liniach, co daje Ci stabilność zatrudnienia i planowania lub na trasach krajowych i międzynarodowych z różnymi typami naczep. U nas znajdziesz także wyzwania w transporcie ponadgabarytowym, jeśli takich szukasz!

step

PRACE KIEROWCA UK,NIEMCY, SKANDYNAWIA

U nas dowiesz się o ofertach pracy u naszych zachodnich sąsiadów w sprawdzonych firmach transportowych. Zatrudnienie na brytyjskich-niemieckich-skandynawskich umowach o pracę bezpośrednio w firmach transportowych. Nasi partnerzy to firmy które jeżdżą w ruchu krajowym lub międzynarodowym z różnymi typami naczep i w różnych systemach pracy i w różnych lokalizacjach Europy.

Przewoźnik Praca kierowca