Dla przewoźnika

Filozofia WPS – Praca kierowcy

Teoria jest dobra w nauce. W gospodarce liczy się przede wszystkim praktyka. Nasz zespół zgadza się z tą filozofią w 100%. Właśnie dlatego stawiamy na umiejętności praktyczne w pracy kierowców zawodowych. Proces ich sprawdzania i doskonalenia odbywa się wprost w miejscu pracy wynajętego kierowcy. Nasza spółka prowadzi działalność, której pewien segment jest związany z realizacją przewozów drogowych. Posiadamy transport na potrzeby własne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie aspekty pracy kierowcy CE są najważniejsze dla przewoźnika, aby jego firma mogła prawidłowo funkcjonować i się rozwijać. Praktyczne podejście do tego zagadnienia sprawia, że na rynek pracy trafiają tylko kandydaci sprawdzeni, o wysokich kwalifikacjach i wszechstronnych umiejętnościach.

Nasz zespół budujemy przez rekomendacje. Ten system najlepiej sprawdza się w praktyce. Właśnie dlatego w Work Partner Serwice znajdziesz kierowców zatrudnionych dzięki rekomendacji obecnych pracowników. Możliwość poznania realiów polskiego rynku pracy i branży transportowej to najskuteczniejszy sposób, by wskazać odpowiednich kandydatów do pracy. Z doświadczenia wiemy, że to najlepszy, chociaż czasochłonny, sposób na budowanie stabilnego zespołu. Takiego, który w 100% spełni pokładane w nim oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że wynajem kierowców zawodowych, nie tylko z zagranicy, ale i polskich, jest najlepszym sposobem załatania dziury kadrowej w polskiej branży transportowej. Wiadomo nie od dziś, że wiele rodzimych firm transportowych nie może rozwinąć skrzydeł z powodu braku kierowców CE z odpowiednimi kwalifikacjami. Szacuje się, że braki kadrowe w polskich firmach transportu drogowego ładunków sięgają ok. 20%. Państwa firma nie musi być tą, która odczuje negatywne skutki tej sytuacji. Wystarczy nawiązać z nami współpracę.

image 01
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

JAK DZIAŁAMY – WYNAJEM KIEROWCY CE W UE?

Poznajemy szczegółowo oczekiwania przedsiębiorstwa, jego specyfikę, w tym także potrzeby kadrowe – i na tej podstawie przeprowadzamy dobór pracowników z naszego zespołu. Każdy z jego członków ma minimum 12-miesięczne doświadczenie w pracy jako kierowca CE w Unii Europejskiej. Duży nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności podejmowania właściwych decyzji w sytuacjach trudnych (nieprzewidziane zdarzenia na drodze, problem w kontaktach z klientem, kontrole służb itp.), które przecież nie są niczym nadzwyczajnym w działalności transportowej

step

REKRUTACJA KIEROWCÓW CE

Po podpisaniu umowy z agencją kierowców nie musisz robić nic więcej – wszystkim się zajmiemy. Na nas spoczywa rekrutacja kierowców CE o odpowiednich kwalifikacjach do pracy w Państwa firmie – takich, którym odpowiada obowiązujący w niej system pracy. Nasi klienci nie muszą się kłopotać dopełnienie wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy przez wynajętego kierowcę. Jeśli to kierowcy z Ukrainy, nasza agencja kierowców zajmie się wszelkimi formalnościami dotyczącymi legalności pracy i pobytu (wiza, zezwolenie na pracę, świadectwo kierowcy, itd). W naszej gestii jest również odpowiednie przygotowanie kierowców do podjęcia zadań w firmach wykonujących różnego rodzaju przewozy drogowe. Jesteśmy gotowi na to, aby w szybkim czasie skierować do pracy odpowiednich ludzi.

step

KIEROWCY Z UKRAINY

Nasi partnerzy biznesowi zasugerowali, że warto otworzyć się na nowe rynki rekrutacji pracowników. Dzięki temu w naszym zespole pojawili się także kierowcy z Ukrainy. Agencja pracy „kierowcy z Ukrainy” to nasz nowy projekt. Ci pracownicy dali się poznać od najlepszej strony – sumiennie, z pełnym zaangażowaniem wykonują swoje codzienne obowiązki. Jesteśmy pewni, że spełnią pokładane w nich oczekiwania. Naszą specjalnością jest wynajem kierowców, ale tylko takich, którzy spełniają wysokie wymagania, co daje gwarancję, że sprawdzą się w pracy w Państwa firmie. Nie angażujemy osób przypadkowych.

step

Zacznij od zaraz

Prowadzimy rekrutację kierowców CE przez cały rok, co oznacza, że w naszym zespole zawsze są gotowi do podjęcia nowych wyzwań pracownicy, którzy mogą zacząć pracę od zaraz. Firma transportowa nie musi czekać na zastrzyk świeżej krwi – wzmocniona kadrowo może z marszu przystąpić do realizacji zadań nie cierpiących zwłoki. Dzięki temu nie musi rezygnować z realizacji nowych, intratnych zleceń transportowych. Wiadomo – konkurencja nie śpi i natychmiast zajmuje wolną przestrzeń pozostawioną przez Państwa firmę.

gwarancja stałej obsady ciągników
brak kosztów administracji pracowniczej
brak kosztów stałych na rekrutację
zero problemów z urlopami, chorobowymi, absencjami
elastyczność zatrudnienia na pojedyncze zlecenia
stabilność zatrudnienia
brak związków zawodowych
prosty system rozliczania za dni pracy
odpowiedzialność za pracowników, gwarancja wysokiej klasy świadczonych usług przez nas zespół
Przewoźnik Praca kierowca