Dla przewoźnika

Filozofia WPS – Praca kierowcy

Teoria jest dobra w nauce. W gospodarce liczy się przede wszystkim praktyka. Nasz zespół zgadza się z tą filozofią w 100%. Właśnie dlatego stawiamy na umiejętności praktyczne w pracy kierowców zawodowych. Proces ich sprawdzania i doskonalenia odbywa się wprost w miejscu pracy wynajętego kierowcy. Nasza spółka prowadzi działalność, której pewien segment jest związany z realizacją przewozów drogowych. Posiadamy transport na potrzeby własne. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie aspekty pracy kierowcy CE są najważniejsze dla przewoźnika, aby jego firma mogła prawidłowo funkcjonować i się rozwijać. Praktyczne podejście do tego zagadnienia sprawia, że na rynek pracy trafiają tylko kandydaci sprawdzeni, o wysokich kwalifikacjach i wszechstronnych umiejętnościach.

Nasz zespół budujemy przez rekomendacje. Ten system najlepiej sprawdza się w praktyce. Właśnie dlatego w Work Partner Serwice znajdziesz kierowców zatrudnionych dzięki rekomendacji obecnych pracowników. Możliwość poznania realiów polskiego rynku pracy i branży transportowej to najskuteczniejszy sposób, by wskazać odpowiednich kandydatów do pracy. Z doświadczenia wiemy, że to najlepszy, chociaż czasochłonny, sposób na budowanie stabilnego zespołu. Takiego, który w 100% spełni pokładane w nim oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że wynajem kierowców zawodowych, nie tylko z zagranicy, ale i polskich, jest najlepszym sposobem załatania dziury kadrowej w polskiej branży transportowej. Wiadomo nie od dziś, że wiele rodzimych firm transportowych nie może rozwinąć skrzydeł z powodu braku kierowców CE z odpowiednimi kwalifikacjami. Szacuje się, że braki kadrowe w polskich firmach transportu drogowego ładunków sięgają ok. 20%. Państwa firma nie musi być tą, która odczuje negatywne skutki tej sytuacji. Wystarczy nawiązać z nami współpracę.

image 01
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

JAK DZIAŁAMY – WYNAJEM KIEROWCY CE W UE?

Poznajemy szczegółowo oczekiwania przedsiębiorstwa, jego specyfikę, w tym także potrzeby kadrowe – i na tej podstawie przeprowadzamy dobór pracowników z naszego zespołu. Każdy z jego członków ma minimum 12-miesięczne doświadczenie w pracy jako kierowca CE w Unii Europejskiej. Duży nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności podejmowania właściwych decyzji w sytuacjach trudnych (nieprzewidziane zdarzenia na drodze, problem w kontaktach z klientem, kontrole służb itp.), które przecież nie są niczym nadzwyczajnym w działalności transportowej

step

REKRUTACJA KIEROWCÓW CE

Po podpisaniu umowy z agencją kierowców nie musisz robić nic więcej – wszystkim się zajmiemy. Na nas spoczywa rekrutacja kierowców CE o odpowiednich kwalifikacjach do pracy w Państwa firmie – takich, którym odpowiada obowiązujący w niej system pracy. Nasi klienci nie muszą się kłopotać dopełnienie wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy przez wynajętego kierowcę. Jeśli to kierowcy z Ukrainy, nasza agencja kierowców zajmie się wszelkimi formalnościami dotyczącymi legalności pracy i pobytu (wiza, zezwolenie na pracę, świadectwo kierowcy, itd). W naszej gestii jest również odpowiednie przygotowanie kierowców do podjęcia zadań w firmach wykonujących różnego rodzaju przewozy drogowe. Jesteśmy gotowi na to, aby w szybkim czasie skierować do pracy odpowiednich ludzi.

step

KIEROWCY Z UKRAINY

Nasi partnerzy biznesowi zasugerowali, że warto otworzyć się na nowe rynki rekrutacji pracowników. Dzięki temu w naszym zespole pojawili się także kierowcy z Ukrainy. Agencja pracy „kierowcy z Ukrainy” to nasz nowy projekt. Ci pracownicy dali się poznać od najlepszej strony – sumiennie, z pełnym zaangażowaniem wykonują swoje codzienne obowiązki. Jesteśmy pewni, że spełnią pokładane w nich oczekiwania. Naszą specjalnością jest wynajem kierowców, ale tylko takich, którzy spełniają wysokie wymagania, co daje gwarancję, że sprawdzą się w pracy w Państwa firmie. Nie angażujemy osób przypadkowych.

step

Zacznij od zaraz

Prowadzimy rekrutację kierowców CE przez cały rok, co oznacza, że w naszym zespole zawsze są gotowi do podjęcia nowych wyzwań pracownicy, którzy mogą zacząć pracę od zaraz. Firma transportowa nie musi czekać na zastrzyk świeżej krwi – wzmocniona kadrowo może z marszu przystąpić do realizacji zadań nie cierpiących zwłoki. Dzięki temu nie musi rezygnować z realizacji nowych, intratnych zleceń transportowych. Wiadomo – konkurencja nie śpi i natychmiast zajmuje wolną przestrzeń pozostawioną przez Państwa firmę.

gwarancja stałej obsady ciągników
brak kosztów administracji pracowniczej
brak kosztów stałych na rekrutację
zero problemów z urlopami, chorobowymi, absencjami
elastyczność zatrudnienia na pojedyncze zlecenia
stabilność zatrudnienia
brak związków zawodowych
prosty system rozliczania za dni pracy
odpowiedzialność za pracowników, gwarancja wysokiej klasy świadczonych usług przez nas zespół