Leasing kierowców C+E – Styl życia, a nie praca

Leasing kierowców C+E to pierwsza rzecz, o której powinni pomyśleć przedsiębiorcy firm transportowych. Dlaczego? Przede wszystkim zatrudnianie pracowników to odpowiedzialne zajęcie, wymagające znajomości wielu przepisów prawnych, selekcji pracowników i odpowiedniego przeszkolenia. W związku z tym lepiej zainwestować w leasing kierowców zawodowych w firmie outsourcingowej, niż dokładać sobie obowiązków.

Dlaczego leasing kierowców przez Work Partner Service?


Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która ogranicza koszty przedsiębiorców i pomaga zatrudniać najlepszych. Dlaczego? Ponieważ swoją pracę opieramy na pracownikach Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Są to osoby z wysokim potencjałem i motywacją do pracy, która przekłada się na jakość świadczonych usług. Najpierw badamy Państwa potrzeby, a następnie dopasowujemy je do personelu, który zatrudniamy. Zapewniamy specjalistyczne szkolenia oraz wymagane dokumenty. Co więcej – na każdym etapie dbamy o kontrolę naszych pracowników, by ich efektywność wciąż rosła. Wynajem kierowców C+E staje się bezproblemowy dzięki naszej współpracy.

Quo vadis kierowco zawodowy?


Nasi kierowcy w codziennej pracy poruszają się po krajach Europy Zachodniej i Południowej, łącznie ze Szwajcarią i Skandynawią. Bazy przewoźników, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w Polsce, Niemczech i Austrii. Kierowcy przewożą ładunki dla spedycji duńskiej, austriackiej, niemieckich i polskich. Leasing kierowców zawodowych w Work Partner Service opiera się przede wszystkim na wzajemnym porozumieniu – czyli dowieziemy tam, gdzie potrzebujesz i zapewnimy odpowiednich ludzi.

Wynajem kierowców C+E – czy to się opłaca?


I to jeszcze jak! Warto odnieść się do słów Iwony Żórawskiej, która jest dyrektorem Biura Personalnego Pekaes SA, która jest ekspertem w tej dziedzinie: (…) warunkiem koniecznym pracy w koncepcji leasingowej jest dostosowanie się pracowników do modelu i kultury pracy danej firmy. Istotne jest, możliwie szybkie poznanie reguł zarządzania i organizacji procesów wewnątrz przedsiębiorstwa. W przypadku pracowników tymczasowych niekiedy występuje konieczność przeprowadzenia dodatkowych szkoleń, które gwarantować będą bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanej pracy. Te słowa doskonale odzwierciedlają świadczone przez nas usługi. Jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną, dlatego zdobyliśmy zaufanie wielu firm.

Dodatkowa firma – mniejsze koszty


Z Work Partner Service właśnie tak to działa. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy specjalistami w wynajmie kierowców zawodowych. W naszym kraju leasing nie jest zbyt popularny, ale nasza firma pokazuje, że warto zainwestować w taką formę współpracy. Nie tylko zapewniamy odpowiednie przeszkolenie naszych pracowników i pomagamy w zdobyciu dokumentów, ale przede wszystkim uczymy praktyki, która w pracy kierowcy jest najważniejszym elementem dobrze wykonywanej usługi. Cytując dalej wyżej wymienioną Panią dyrektor: leasing pracowniczy może okazać się lekarstwem na obniżenie kosztów prowadzonej działalności. Ale oszczędność i wygoda to nie jedyne zalety wynajmowania pracowników. Leasing śmiało może być także impulsem do dalszego rozwoju, również w branży logistycznej – a my właśnie dążymy do rozwoju Państwa firm spedycyjnych.
Kiedyś dotarło do nas pewne zdanie, że kierowcy ciężarówek traktują swój zawód jak styl życia, a nie pracę i coraz częściej widzimy, że wynajmowani kierowcy poprzez Work Partner Service doskonale wpasowują się w te słowa.

Przewoźnik Praca kierowca