Nie taki diabeł straszny. O wizach do UK dla kierowców z Ukrainy

A gdybyśmy Ci powiedzieli, że jest sposób, by uzupełnić braki kadrowe w Twojej firmie transportowej? Work Partner Service zaproponuje Ci wykwalifikowanych kierowców. Wśród nich znajdują się też pracownicy z Ukrainy. Pracodawcy niesłusznie obawiają się skomplikowanej procedury pozyskania wizy. Zwłaszcza, jeżeli ich firma świadczy usługi na terenie Wielkiej Brytanii.

Wizy dla kierowcy z Ukrainy

Zatrudnienie kierowcy ze Wschodu wymaga trochę zachodu. Jednak nie taki diabeł straszny, jak o nim piszą. Perspektywa posiadania wykwalifikowanego pracownika sprawia, że na ten krok decyduje się coraz więcej firm transportowych. Dokumentację związaną z uzyskaniem wizy warto zlecić firmie zewnętrznej takiej, jak nasza. Pracownicy Work Partner Service wyposażą kierowcę z Ukrainy w komplet dokumentów, dzięki którym będzie mógł rozpocząć pracę dla Twojej firmy. W Polsce oznacza to konieczność posiadania wizy robotniczej. Jeżeli prowadzisz transport międzynarodowy, warto pomyśleć o wizie do Wielkiej Brytanii. Dokument ten nie jest wydawany od ręki. Dlatego wprowadzono dodatkową opłatę w wysokości 100 euro. Dzięki niej kierowca nie pozostawia paszportu w placówce Ambasady. Dalej wykonuje swoją pracę bez przeszkód.

Przepustka do pracy w Królestwie

Od 1 stycznia 2021 zmieniły się zasady przekraczania granic UK. Należy wykazać się odpowiednią wizą. Obowiązek dotyczy też kierowców z Ukrainy. Żeby uzyskać przepustkę uprawniającą do wjazdu na teren Zjednoczonego Królestwa, należy złożyć wniosek do Ambasady Brytyjskiej w dowolnym kraju na świecie. Wystarczy skontaktować się z pracownikiem naszego biura, żeby uzyskać pomoc w tym zakresie. Poinformujemy, jakie dokumenty będą potrzebne. Pomożemy wypełnić wnioski. Wskażemy dokładne miejsce, do którego trzeba się stawić. Firma Work Partner Service reprezentuje nie tylko interesy kierowców z Ukrainy. Przygotowujemy też wykwalifikowanych pracowników do Twojej firmy. Zdaj się na naszą pomoc w uzyskaniu wizy do UK dla kierowców z Ukrainy, a oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Przewoźnik Praca kierowca