O Nas

Zarządzanie – Wynajem kierowcy CE

Work Partner Service to firma stworzona przez specjalistów z różnych dziedzin transportu i zarządzania zasobami ludzkimi. Przed jej powstaniem, zdobywaliśmy doświadczenie m.in. w pracy dla ADR Network – UK oraz dla kilku firm transportowych posiadających siedziby w krajach Europy kontynentalnej. Dzięki temu jesteśmy świadomi zmian w sektorze TSL i znaczenia właściwego zarządzania zasobami ludzkimi. Work Partner Service wychodzi naprzeciw wyzwaniom, które towarzyszą branży transportowej. Naszą odpowiedzią jest wynajem kierowcy CE. To usługa, którą wprowadziliśmy do swojej oferty. Mamy świadomość, że możliwość ta rozwiązuje wiele problemów, ułatwia polskim firmom transportowym ekspansję na arenie międzynarodowej i przyczynia się do wzmocnienia pozycji danej firmy na rynku.

Firma transportowa to skomplikowany organizm gospodarczy. Właśnie dlatego warto zadbać, by wszystkie elementy składające się na całość, pasowały do siebie. Jeśli któryś z nich zawodzi, nie działa sprawnie – firma zaczyna niedomagać. A to prędzej czy później odbije się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie biznesu transportowego na rynku są kierowcy z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Dlatego hasło kierowca CE nie jest dla nas jedynie połączeniem przypadkowych słów. Mamy świadomość, że kryje się za tym ogromne zapotrzebowanie zgłaszane przez firmy transportowe. Bogate portfolio, którym możemy się pochwalić, to suma wieloletniego doświadczenia i wielu rozwiązanych problemów. Dzięki temu nawiązaliśmy efektywną współpracę z firmami różnej wielkości, które korzystają z naszych usług.


Praktyka – Wynajem kierowcy

Work Partner Service zajmuje się przygotowaniem kierowców do zawodu. Oznacza to, że wdrażamy wiedzę i praktyczne umiejętności w miejscu codziennej pracy wynajmowanych pracowników. Przekonaliśmy się, że najlepsze efekty daje rozwiązywanie problemów w konkretnym przedsiębiorstwie. Dlatego nie szkolimy pracowników przed podjęciem pracy. Robimy to na miejscu, w konkretnej firmie. Dzięki temu jesteśmy w stanie poznać specyfikę danej firmy i przygotować kierowcę w odpowiedzi na konkretne potrzeby klienta. Zależy nam na tym, żeby kierowca był pracownikiem samodzielnym. Jest to możliwe w chwili, gdy zostanie wyposażony w odpowiednie narzędzia: pozna mechanizmy działania w sytuacjach trudnych i nietypowych oraz posiądzie podstawową wiedzę spedycyjną, transportową. Kierowca zawodowy, którego przygotowujemy do pracy w Twojej firmie nie będzie zadawać trudnych pytań. W związku z tym, nie stanowi dodatkowego ciężaru dla spedytora lub osoby zarządzającej transportem. Większość spraw załatwi samodzielnie. Kierowcy CE, którzy zasilają nasz zespół to osoby profesjonalnie przygotowane do wykonywania swojego zawodu. Dzięki temu nasze działania przynoszą namacalne efekty – wyszkoleni przez nas kierowcy są gotowi na wykonywanie powierzonych im zadań.

Przewoźnik Praca kierowca