Pracownicy z Indii, Bangladeszu oraz ze Wschodu.

Pracownicy z Indii oraz zza wschodniej granicy.

Firma Work Partner Service Sp. z o.o. z Bydgoszczy, działająca w branży zarządzania zasobami ludzkimi skupia się w swym funkcjonowaniu na dwóch głównych specjalizacjach pracowników jakimi są międzynarodowi kierowcy zawodowi  C+E oraz wykwalifikowani pracownicy stacjonarni. Obecnie zatrudniamy obywateli Polski, ale także znaczącą grupę pracowników zza wschodniej granicy – Ukraina, Białoruś, Gruzja. Na dzień 05/09/2017 jesteśmy w fazie kompletowania pierwszego zespołu w którego skład wchodzą tylko  pracownicy z Indii, którzy w najbliższym czasie przyjadą do pracy w Polsce do ogólnokrajowej firmy budowlanej specjalizującej się w budowach przemysłowych.

Opinie ekspertów z branży zarządzania zasobami ludzkimi oraz prowadzone statystyki ogólnokrajowe wskazują na zjawisko znaczącego drenażu zasobów ludzkich z krajów zza naszej wschodniej granicy. Liczba osób która nadal jest gotowa wyjechać do pracy w Polsce ciągle maleje. Z drugiej strony wzrasta znacząco liczba wydanych pozwoleń na pracę dla obywateli Azji, dlatego aby zapewnić naszym klientom pełny komfort spokojnego planowania rozwoju swoich przedsięwzięć jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni zespół ludzki, abyście mogli Państwo realizować wizje ekspansji swoich przedsiębiorstw. Bądź o krok przed wszystkimi! Pracownicy z Azji to przyszłość kadrowa na długie lata rozwoju!

To Prawdziwi Profesjonaliści

 • Proponujemy zatrudnienie obywateli Azji, a przede wszystkim promowani są u nas pracownicy z Indii oraz Bangladeszu. Są to wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin oraz specjaliści do prac fizycznych. Oba te kraje dostarczył już miliony pracowników do tak wysokorozwiniętych krajów jak Arabii Saudyjskiej, Dubaju, Kuwejtu oraz innych krajów Zatoki Perskiej. Uczestniczą oni w budowie potęgi gospodarczej w/w regionu, posiadając umiejętności i doświadczenie w najnowszych technologiach i technikach XXI wieku, często nieznanych i niestosowanych jeszcze w naszej części Europy. Dlatego też nie ma wątpliwości, co do ich umiejętności i wiedzy o zaawansowanych technologiach. Znani na całym świecie ze swego oddania do pracy i pracodawcy stanowią niezwykle atrakcyjną ofertę pod względem optymalizacji kosztów zatrudnienia i znalezienia pracownika lojalnego wobec firmy na długi czas.
 • Rekrutowani pracownicy z sieci poleceń posiadają zdolność komunikowania się w
  języku angielskim, są wykształceni w systemie szkolnictwa zawodowego lub wyższego opartego na wzorcach brytyjskich.
 • Pracownicy z Azji w pełni efektywnie mogą zastąpić setki tysięcy pracowników z Polski, którzy opuścili już polski rynek pracy lub też zastąpić pracowników z Ukrainy, których oczekiwaniom finansowym coraz trudniej sprostać, szczególnie przy wykonywaniu prostych prac fizycznych.
 • Cała procedura rekrutacji pracowników wraz z ich weryfikacją umiejętności na
  konkretne stanowiska pracy jest gwarantowana przez Work Partner Service Sp. z o. o.
  Zapewniamy jednocześnie wszelkie formalności związane z legalnym zatrudnieniem
  obcokrajowców na terytorium Polski. Procedura gwarantuje zatrudnienie pracownika na rok z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów do momentu zatrudnienia pracownika.

Pracownicy z Indii a Praktyczne korzyści dla przedsiębiorcy:

 1. Brak wydatków środków i czasu związanych z rekrutacją pracowników i obsługą procesu oraz doboru odpowiednich kandydatów na stanowiska
 2. Uniknięcie straty czasu na załatwianie formalności pracowniczych związanych z
  zatrudnieniem pracowników, szkoleniem BHP oraz badaniami wstępnymi do pracy jak i wszelkimi formalnościami związanymi z legalizacja pobytu pracy obcokrajowców
 3. Brak kosztów i obowiązków księgowo kadrowych związanych z zatrudnianiem pracowników
 4. Elastyczna forma doboru ilości pracowników do potrzeb przedsiębiorstwa lecz nie mniejsza niż 10 osób
 5. Niska rotacja stanowiskowa gdyż pracownik posiada pozwolenie na prace dedykowane dla danego pracodawcy
 6. Wyznaczony koordynator projektu będzie odpowiedzialny za wdrożenie pracowników w Państwa przedsiębiorstwie oraz zapewni obsługę językową
 7. Zapewnienie obsługi kadrowej która daje bufor bezpieczeństwa personelu na długi czas współpracy
Przewoźnik Praca kierowca