Pracownik z Indii, Nepalu i Bangladeszu – potrzebny od zaraz

Jesteś Przedsiębiorcą, który pilnie poszukuje pracownika stacjonarnego, a na polskim rynku brakuje chętnych? Doskonale trafiłeś! Pracownik z Indii może być rozwiązaniem. Jako agencja pracy tymczasowej Work Partner Service sp. z o.o. mamy rozwiązanie na braki kadrowe. Na dzisiejszym rynku pracy niestety coraz częściej spotykamy się z murem w postaci niedostatecznego wykwalifikowania w obszarach pracy fizycznej. Brakuje nam spawaczy, krawcowych, szwaczy, murarzy, a nawet kierowców zawodowych C+E. Dzisiejsze szkoły coraz rzadziej uczą praktycznego podejścia do zawodu, a jedynie przyuczają, natomiast młoda osoba kończąc edukację nie jest wystarczająco przygotowana do spełniania wymogów Pracodawcy. Pojawia się konflikt na linii pracownik-szef, ponieważ pracownik, mimo braku doświadczenia chce mieć wysokie zarobki, a kierownik chce pracownika, który za tę stawkę nie będzie wymagał długotrwałego przygotowania do pracy. Na pomoc spieszy nam cudzoziemiec – pracownicy z Indii, Nepalu i Bangladeszu to rozwiązanie dla Przedsiębiorców, którzy na polskim rynku pracy mają problem z pozyskaniem wykwalifikowanej kadry.


Pracownicy z Azji przyjadą naprawić polską gospodarkę
I nie jest to zdanie na wyrost, gdyż właśnie oni, w dzisiejszych czasach są w stanie załatać dziury w firmach związane z brakiem pracowników. Są to osoby, które fach mają już w ręku.

Pracowali w obcych krajach lub w innych firmach, które pozwoliły im na zdobycie wysokiego doświadczenia. I tak pracownicy z Azji jako spawacz, szwaczka czy krawcowa zasilają zespoły

w polskich firmach. Są wysoko zmotywowani, ponieważ poszukują pracy lepszej niż w kraju z którego pochodzą. Są mniej mobilni, ponieważ praca jest ich celem do zapewnienia dostatecznego bytu swojej rodzinie, a stawki polskie w zupełności ich zadowalają. Dodatkowo, przyrzeczenie, które otrzymują na wniosek pracodawcy, upoważniający do otrzymania zezwolenia na pracę mogą wykonywać dane czynności na rzecz danego pracodawcy – oznacza to, że Pracodawca, u którego pracuje, np. szwaczka z Azji, nie musi obawiać się, że się zwolni.

Pracownik z Indii może być zatrudniony szybciej?


Od pierwszego lipca wchodzą zmiany, które pozwolą na szybsze zatrudnienie dwudziestu profesji, na które składa się aż 197 zawodów. Między innymi zmianą zostaną objęci spawacze, ale także murarze, elektrycy, czy lekarze. Zmiany te dotyczą zwolnienia z tak zwanego testu rynku pracy, co skróci czas oczekiwania na decyzje o zatrudnieniu nawet o 21 dni! Oznacza to, że zatrudnienie cudzoziemca będzie o wiele szybsze i łatwiejsze. Im szybciej zgłosimy chęć uzyskania zezwolenia na pracę, tym szybciej będziemy mogli otrzymać decyzję o zatrudnieniu wymarzonego pracownika. Work Partner Service sp. z o.o. zna się na rzeczy.

Przede wszystkim współpracujemy z wieloma firmami zarówno w sektorze TSL, który dziś jest branżą, która wciąż się rozrasta, jak i poszukujemy pracowników z Azji, którzy mogą pracować na stanowiskach takich jak krawcowa, szwaczka czy spawacz. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się ustawami i kodeksem pracy. Krawcowe z Indii, czy inne osoby z daną profesją uzyskują dzięki nam stabilne i przede wszystkim bezpieczne zatrudnienie w firmach, z którymi obdarzamy się wzajemnym zaufaniem. Jeżeli firma decyduje się na zatrudnienie pracowników tymczasowych, to my, między innymi, jako agencja rekrutacyjna pracowników z Azji zbieramy oczekiwania Pracodawcy i wybieramy najlepszych pracowników, którzy wpiszą się w politykę firmy. Zależy nam na długiej współpracy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pracownik z Indii znalazł się tam, gdzie będzie mu się dobrze pracowało, a pracodawca będzie z niego zadowolony. Naszym priorytetem jest uczciwe podejście do zatrudnienia, w związku z tym oferujemy legalne zatrudnienie pracownika, z wynagrodzeniem określonym w Kodeksie Pracy, z pełnymi składkami. U nas Pracownik z Indii, Nepalu czy Bangladeszu jest traktowany zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pracownik z Indii na naszej głowie


Rekrutacja pracownika z Indii może przebiegać bez kosztowo, jeśli firma zdecyduje się na współpracę z nami. Wiemy jak wysokie koszty i jaki czas zajmuje poszukiwanie jednego pracownika, a co dopiero, gdybyśmy chcieli zatrudnić ich kilkunastu. Rynek pracy, szczególnie zagraniczny, nie oszczędza Przedsiębiorców. Dodatkowo, uzyskiwanie zezwoleń i skompletowanie potrzebnych do nich dokumentów jest naprawdę czasochłonne. W związku z tym współpraca z nami, to jedyne sensowne wyjście jako ratunek polskich firm w związku z brakami kadrowymi. Zatrudnienie cudzoziemca z Azji może przebiegać bez kosztowo jeśli zdecyduje się na współpracę z nami. Wiemy, jakimi kanałami dojść do najbardziej wykwalifikowanych spawaczy, krawcowych czy szwaczek z Indii i obsługujemy ich nawet wtedy, kiedy są już w dedykowanych firmach. Otrzymują oni koordynatora, który wdraża ich w wykonywane obowiązki, a także jest mostem między pracownikiem a pracodawcą.

Chcesz zatrudnić pracownika z Indii? Zgłoś się do nas


W dzisiejszych czasach outsourcing i leasing pracownika staje się coraz bardziej powszechny. Przy zatrudnieniu cudzoziemców firmy muszą zatrudniać księgowych, kadrowych a także specjalistów ds. HR, co zwiększa koszty, które musi ponieść firma. Rozpoczynając współpracę z nami oferujemy usługi rekrutacyjne, kadrowe oraz wszelką potrzebną pomoc, przy uzyskiwaniu zezwoleń. Dzięki naszej agencji pracy tymczasowej Work Partner Service sp. z o.o. Pracodawca ma rękę na pulsie i nie martwi się o to, czy prawidłowo zatrudnia i rozlicza pracownika z Azji.

Wyciągamy rękę do Pracodawców, którzy borykają się z brakami kadrowymi, ponieważ wiemy jak ważne jest napędzanie polskiej gospodarki. Dzięki pracownikom stacjonarnym z Azji jesteśmy w stanie zalepić dziury powstałe wiele lat temu w różnych sektorach. Twój Pracownik jest na naszej głowie, więc jeśli chcesz zatrudnić krawcową, szwaczkę czy spawacza z Indii, Nepalu lub Bangladeszu – koniecznie do nas zadzwoń.

Przewoźnik Praca kierowca