Wynajem kierowców C+E na najwyższych obrotach – Twoje oczekiwania – na naszej głowie

Doszliśmy do momentu, w którym wielu ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę, że branża transportowa to dobry krok w przyszłość. Towarów wciąż przybywa i coraz częściej w ogłoszeniach widać rekrutacje na stanowiska zawodowych kierowców C+E.

Kierowców C+E coraz mniej… Nam to nie grozi


Agencja pracy Work Service Partner zdaje sobie sprawę, że ogłoszeń przybywa, a doświadczonych kierowców zawodowych ubywa, dlatego dokłada szereg starań, by zapewnić odpowiednią kadrę osób, które mogą zasilić przedsiębiorstwa. Nie jest to zadanie łatwe, ponieważ wielu z nich znając wymogi, rezygnuje na starcie. Aby tego uniknąć zajmujemy się wszelkimi formalnościami w taki sposób, by kierowcy zawodowi byli pewni, że mają pełną dokumentację i przygotowanie, a firmy wyspecjalizowaną kadrę.

Teoria tak, praktyka nie – co wtedy?


Jeśli chodzi o naszą agencję pracy kierowców C+E zapewniamy pakiet szkoleń by teoria szła w parze z praktyką. Zgodnie z rozporządzeniem UE 561/2006 kierowcy zdobywają szkolenia klasyfikacji zawodowej na przewóz towarów właśnie u nas i przechodzą badania lekarskie oraz psychotechniczne. Taka osoba wynajęta przez naszą firmę posiada wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do pracy w Unii Europejskiej – umowy o pracę w kilku językach, dodatkowe ubezpieczenia oraz polisy. Zapewniamy także przedstawicieli wszystkich krajów Unii tam, gdzie jest to wymagane.

Praktyka czyni mistrza


Gdy mamy już dopięte formalności na ostatni guzik, rozpoczynają się szkolenia. Na początek praktyczna jazda z naczepą, wypełnianie dokumentacji transportowej, a także dokumenty związane z celną odprawą w Szwajcarii. Poznają także techniki jazdy i manewrów, szkolimy z topografii Europy, ale opowiadamy też o charakterystyce branży transportowej w Unii Europejskiej. Po kilku tygodniowym szkoleniu w podwójnej obsadzie z naszym drugim kierowcą kandydat jest w pełni gotowy do rozpoczęcia pracy.

Wynajmowany kierowca zawodowy C+E pod czujnym okiem


To, że załatwiliśmy papiery i przeprowadziliśmy szkolenie niewiele odróżnia nas od innych agencji pracy. Dla naszych zawodowych kierowców C+E mamy coś więcej – czuwanie nad ich pracą przez kolejne kilka miesięcy, gdzie monitorujemy czas pracy i styl jazdy, będąc w stałym kontakcie z daną osobą. Dzięki temu wszelkie firmy transportowe, z którymi współpracujemy mogą być spokojne o swoich przewoźników. Leasing kierowców C+E nigdy nie wydawał się tak prosty, prawda?

Ciężka praca się opłaca – o kompetencjach wynajmowanych kierowcach zawodowych Work Partner Service


Podążając za pracą Jerzego Janczewskiego z Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, który opisywał doskonalenie zawodowe kierowców w kontekście przedsiębiorczości, możemy stwierdzić, że nasi pracownicy posiadają to, co potrzebne w tej branży. Idealny profil kandydata opiera się na byciu kreatywnym, opanowanym, zaangażowanym, odpowiedzialnym, elastycznym i chęci do ciągłego doskonalenia. Oczywiście kierowcy zawodowi to osoby z wysokimi umiejętnościami koncentracji, podzielności uwagi, wyobraźni przestrzennej, uzdolnień technicznych i wiele, wiele więcej. My wiemy, że to oni stanowią trzon przedsiębiorstwa transportowego i wpływają na efektywność firmy.
Jeśli myślisz, że taki kierowca to skarb, to podpowiemy Ci, że go właśnie odnalazłeś – w naszej agencji pracy kierowców zawodowych – Work Partner Service. Nawet jeżeli jakiś kompetencji mu brakuje, pomożemy je zdobyć. Twoje oczekiwania – nasza w tym głowa.

Przewoźnik Praca kierowca