Wynajem kierowców zawodowych – czyli leasing kierowców C+E w pigułce

Wynajem kierowcy zawodowego C+E poprzez agencję pracy Work Partner Service to zwyczajne ściągnięcie z barków Przedsiębiorcy problemów związanych z wieloma czynnikami. Między innymi dzięki naszej firmie leasing kierowców zawodowych staje się czymś, co cieszy, a nie przeraża. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dbamy o terminowość wykonanych usług, zatrudnienie najlepszych pracowników i załatwienie wszelkich formalności oraz dokumentów dla cudzoziemców. W 2017 roku zostało wydanych 1,8 miliona zaświadczeń o powierzenie pracy cudzoziemcom, a 94% wniosków dotyczyło pracowników z Ukrainy. A my, dobrze znając się na tym, jak powinien wyglądać profesjonalny wynajem kierowców zawodowych C+E, z chęcią pomożemy wszystkim Pracodawcom, których przeraża ogrom dokumentacji.


Cudzoziemcy to dobrzy kierowcy zawodowi?


Od wielu miesięcy polska gospodarka boryka się z wyjątkowo niskim bezrobociem, który wpływa na zahamowany rozwój firm. Badania przeprowadzone w 2018 roku mówią, że już co piąta firma w Polsce chce postawić na pracowników z Ukrainy. Dzieje się tez tak dlatego, że do Polski przypływa coraz więcej cudzoziemców ze wschodniej granicy, którzy poszukują pracy z lepszymi warunkami finansowymi, niż tymi, które oferuje ich kraj. Cudzoziemcy nastawieni są na zarobek, stąd są chętni i zaangażowani w powierzoną pracę. Wielu z nich zna już język polski w stopniu komunikatywnym, a jeśli nie, to potrafią posługiwać się także językiem angielskim. Dobór kierowcy zawodowego C+E przez naszą firmę jest doborem celowym, ponieważ zależy nam na tym, aby pracownik spełnił wymagania firmy przez nas obsługiwanej. Leasing kierowców zawodowych C+E w naszej firmie odbywa się tak jak jazda – na najwyższych obrotach.

Wynajem kierowcy zawodowego – dokumentów nie ma końca…


W sektorze transportowym wyróżniamy się na tle innych agencji pracy tym, że dbamy o dokładne przeszkolenie pracownika, by spełniał wszystkie wymogi Przedsiębiorcy. Posiadamy znaczącą pulę środków unijnych na szkolenie od podstaw polskich kierowców ale także zatrudniamy cudzoziemców którzy są doświadczeni w pracy po UE. Nam nie straszne są urzędy i załatwianie dokumentacji dla kierowców zawodowych. Kiedyś firma transportowa musiała zatrudniać wyspecjalizowaną kadrę składającą się z księgowych, kadrowych, dyspozytorów, spedytorów, osób kontrolujących czas pracy, kierowników transportu i wielu innych. Kierowca zawodowy C+E to osoba, która musi mieć ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne, szkolenia okresowe dla kierowców, szkolenia ADR, pracodawca musi zatroszczyć się o ważne prawo jazdy, karty kierowcy, zadbać o wyrobienie karty EKUZ, rozliczać się prawidłowo z ZUS i oczywiście odpowiednio ubezpieczyć swojego pracownika. Dzisiaj, oferujemy Pracodawcom leasing kierowców zawodowych C+E, który sprawia, że my bierzemy to na nasze barki.

Kierowca zawodowy C+E – bierzemy go na warsztat


Naszą agencja pracy kierowców C+E zapewnia pakiet szkoleń w taki sposób, by teoria szła w parze z praktyką. Zgodnie z rozporządzeniem UE 561/2006 kierowcy zawodowi zdobywają szkolenia klasyfikacji zawodowej na przewóz towarów właśnie u nas i przechodzą badania lekarskie oraz psychotechniczne. Taka osoba wynajęta przez naszą firmę posiada wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do pracy w Unii Europejskiej – umowy o pracę w kilku językach, dodatkowe ubezpieczenia oraz polisy. Zapewniamy także przedstawicieli wszystkich krajów Unii tam, gdzie jest to wymagane. Gdy mamy już dopięte formalności na ostatni guzik, rozpoczynają się szkolenia. Na początek praktyczna jazda z naczepą, wypełnianie dokumentacji transportowej, a także dokumenty związane z celną odprawą w Szwajcarii. Leasing kierowców przez naszą firmę zapewnia także naukę techniki jazdy i manewrów, szkolimy ich z topografii Europy, ale opowiadamy też o charakterystyce branży transportowej w Unii Europejskiej.

Kierowca zawodowy C+E pod naszym czujnym okiem


To, że załatwiliśmy papiery i przeprowadziliśmy szkolenie niewiele odróżnia nas od innych agencji pracy. Nasi kierowcy zawodowi C+E dostają coś więcej – czuwanie nad ich pracą przez kolejne kilka miesięcy, gdzie monitorujemy czas pracy, będąc w stałym kontakcie z daną osobą. Dzięki temu wszelkie firmy transportowe, z którymi współpracujemy mogą być spokojne o swoich przewoźników. Leasing kierowców C+E nigdy nie wydawał się tak prosty, prawda?

Leasing kierowców z Work Partner Service?


Jesteśmy agencją pracy kierowców zawodowych , która ogranicza koszty przedsiębiorców i pomaga zatrudniać najlepszych z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ swoją pracę opieramy na wyszkolonych przez nas pracownikach z Polski którzy przy naszym wsparciu zdobywają kategorie prawo jazdy C+ E oraz kwalifikacje zawodowe kodu 95. Ten program szkoleniowym jest naszym priorytetem. Posiadamy także personel zawodowy z Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Najpierw badamy Państwa potrzeby, a następnie dopasowujemy je do personelu, który zatrudniamy. Zapewniamy specjalistyczne szkolenia oraz wymagane dokumenty. Co więcej – na każdym etapie dbamy o kontrolę naszych pracowników, by ich efektywność wciąż rosła. Wynajem kierowców C+E staje się bezproblemowy dzięki naszej współpracy.

Dokąd z naszym kierowcą zawodowym?


Nasi kierowcy zawodowi w codziennej pracy poruszają się po krajach Europy Zachodniej i Południowej, łącznie ze Szwajcarią i Skandynawią. Bazy przewoźników, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w Polsce, Niemczech i Austrii. Kierowcy przewożą ładunki dla spedycji duńskiej, austriackiej, niemieckich i polskich. Leasing kierowców zawodowych w Work Partner Service opiera się przede wszystkim na wzajemnym porozumieniu – czyli dowieziemy tam, gdzie potrzebujesz i zapewnimy odpowiednich ludzi.

Problemy z kierowcami, problemy z transportem


Leasing kierowców zawodowych to zdecydowana szansa na ograniczenie rotacji wśród personelu i zmartwień Przedsiębiorców związanych z zatrudnianiem nowych osób, szczególnie w sektorze TSL, gdzie przepływ towarów musi być ciągły. To my obligujemy się do zapewnienia ciągłości przepływu towarów i znajdujemy kierowców zawodowych, wtedy, kiedy wymaga tego sytuacja.

W Polsce leasing kierowców wynosi zaledwie 0,5%. Na Zachodzie jest to jedna z najczęstszych form zatrudniania pracowników. Warto ściągnąć sobie z głowy wszelkie dokumentacje i problemy związane z rotacją pracowników i postawić na wynajem kierowców C+E wraz z Work Partner Service.

Przewoźnik Praca kierowca