Wynajem kierowcy

Kto powiedział, że znalezienie dobrego kierowcy do pracy jest problemem? Z pewnością słowa te wypowiedziała osoba, która nigdy nie korzystała z pomocy Work Partner Service. Jesteśmy agencją pracy dla kierowców. Współpraca z nami oznacza inwestycję w rozwój Twojej firmy. Zajmujemy się pełną obsługą HR: dostarczamy wykwalifikowanych i przeszkolonych kierowców ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych. Dzięki temu kwestie kadrowe już nigdy nie będą dla Ciebie problemem. Skupisz się wyłącznie na rozwijaniu biznesu.

wynajem kierowcy
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

REKRUTACJA - ZNALEZIENIE ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA

Cały proces rekrutacji, doboru pracowników oraz sprawdzenie ich umiejętności praktycznych jak i wiedzy jest po stronie Work Partner Service.

step

OBSŁUGA KADROWO-KSIEGOWA

Wszystkie obwiązali jakie spoczywają na przedsiębiorcy związane z zatrudnieniem, dokumentacja, rozliczeniem czasu pracy oraz wypłata wynagrodzenia wykonuje Work Partner Service. Każdy z naszych pracowników jest zatrudniony na umowie o prace.

step

SAMOCHÓD JEDZI CAŁY ROK

Dzięki kilku letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dość licznym zespołem kierowcow który jest dostępny cały rok.

step

PARTNERSTWO

Stawiamy na długofalowa współpracę i stworzenie systemu współpracy całkowicie zintegrowanego pod oczekiwania kadrowe naszych partnerów transportowych. Zawsze możemy pomoc firma transportowym wchodzącym na rynek polski w poleceniu specjalistów z prawie wszystkich obszarów transportu i logistyki.

Przewoźnik Praca kierowca