Praca kierowca CE

Jesteś kierowcą i szukasz pracy? Dobrze trafiłeś! Zobacz, jak wiele możliwości da Ci Work Partner Service. Najnowsze oferty pracy w zawodzie kierowca CE czekają u nas na Ciebie!

wynajem kierowcy
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

PRACA KIEROWCA CE

Mamy różne oferty pracy w zawodzie kierowca CE. NA tej stronie znajdziesz zarówno propozycje krajowe, jak i międzynarodowe z różnymi typami naczep. Szukasz wyzwań związanych z przewozami ładunków pojazdami nienormatywnymi (transport ponadgabarytowy)? Znajdziesz je u nas!

step

PRACA KIEROWCA CE DORYWCZA - PRACUJ TYLKO JEDEN DZIEŃ W TYGODNIU!

Posiadamy oferty pracy dorywczej. Zdecyduj, w jakie dni tygodnia chcesz pracować. Wskaż nam weekendy, które Ciebie interesują lub określone tygodnie w roku. Możesz pracować tylko jeden dzień w tygodniu, wyjeżdżać w trasę na kilka dni lub nieco dłużej. Sam zadecydujesz, w jakim systemie będziesz pracował. Możesz być zatrudniony na umowę o pracę lub prowadzić własną działalność gospodarczą. To nie ma znaczenia. Po prostu zgłoś swoją kandydaturę i powiedz nam, jaki typ pracy preferujesz i w jakie dni jesteś dostępny.

step

PRACA KIEROWCA CE NA STAŁE

Interesuje Cię stabilność zatrudnienia i planowania? Rozwiązaniem, które spełni Twoje oczekiwania jest praca na stałych liniach. W naszej ofercie znajdują się propozycje z trasami krajowymi lub międzynarodowymi z różnymi typami naczep. U nas znajdziesz także wyzwania w transporcie ponadgabarytowym.

step

PRACE KIEROWCA UK,NIEMCY, SKANDYNAWIA

Szukasz sprawdzonych ofert pracy w firmach transportowych u naszych zachodnich sąsiadów? Zgłoś się do nas! Oferujemy zatrudnienie na brytyjskich, niemieckich lub skandynawskich umowach o pracę bezpośrednio w firmach transportowych. Nasi partnerzy to firmy, które jeżdżą w ruchu krajowym lub międzynarodowym. Różnią się wykorzystywanym typem naczepy, systemem pracy i lokalizacją. Wybierz najdogodniejszą ofertę dla siebie!

Przewoźnik Praca kierowca