Agencja pracy tymczasowej w Polsce

Work Partner Service to polska agencja pracy tymczasowej. Pomaga zarówno pracodawcom, jak i pracownikom na terenie całej Polski. Niezależnie od tego czy trafiłeś na naszą stronę bo jesteś obcokrajowcem poszukującym pracy w Polsce czy też polskim przedsiębiorcą zainteresowanym pozyskaniem nowej kadry do swojej firmy – agencja pracy tymczasowej zapewni Tobie pełne wsparcie.

Czym jest agencja pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej to agencja pośrednicząca pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Agencja pracy zapewnia daje pracownikowi pracę, którą ten wykonuje jednak na rzecz korzystającego z pomocy agencji pracodawcy. Kiedy okazuje się, że korzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej jest najlepszym rozwiązaniem? Kiedy pracodawca szuka sposobu na to żeby uprościć swój proces rekrutacji, kiedy odnotowuje wzrost produkcji i potrzebuje nowych rąk do pracy, w sezonach zwiększonej pracy czy też po prostu zawsze wtedy, kiedy chce żeby rekrutacja została przeprowadzona szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Agencja pracy tymczasowej – dla pracownika

Agencja pracy tymczasowej udziela pomocy pracownikowi w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia adekwatnego do jego potrzeb, wymagań, kwalifikacji i predyspozycji. Work Partner service pomaga obcokrajowcom dopełnić formalności związane z podjęciem pracy w Polsce, takie jak uzyskanie Karty Pobytu czy wojewódzkiego pozwolenia na pracę. Dzięki pomocy profesjonalistów sprawy urzędowe nie ciągną się dniami, a wszystko udaje załatwić się już na jednej wizycie w urzędzie.
Wyjazd to pracy do obcego kraju wiąże się z wieloma obawami i obarczone jest pewnym ryzykiem. Ryzyko to minimalizuje skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej, która zapewnia bezpieczne zatrudnienie u sprawdzonego i rzetelnego pracodawcy.

Agencja pracy tymczasowej – dla pracodawcy

Prowadzisz firmę na tyle niewielką, że nie posiadasz własnego działu rekrutacji i pracowników którzy zajmowali by się tylko szukaniem nowej kadry? Czy też może jako przedstawiciel dużego pracodawcy potrzebujesz szybko zrekrutować większą liczbę osób, a Twoją branże dopadły braki kadrowe? Na wszystkie te problemy odpowiedzią może być skorzystanie z usług agencji pracy tymczasowej.
Jak podkreślają specjaliści na rynku – w ogólnym rozrachunku usługi agencji są nie tylko wygodniejsze ale też zwykle tańsze niż samodzielna rekrutacja. Korzystanie z usług agencji pracy tymczasowej pozwala pracodawcy zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Daje firmom również możliwość sprawdzenia pracownika przed stałym zatrudnieniem.

Zapraszamy do Work Partner Service

Agencja pracy tymczasowej to pewność i bezpieczeństwo dla obu stron – pracownika i pracodawcy. Work Partner Service zajmuje się legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców z sześciu uprzywilejowanych krajów, tj. Ukraina, Rosja, Białoruś, Gruzja, Mołdawia i Armenia, a także
z pozostałych krajów na świecie, ze szczególnym uwzględnieniem wyspecjalizowanych pracowników z Azji. Sytuacja każdego z cudzoziemców jest inna, dlatego podchodzimy do sprawy indywidualnie. Na każdym etapie, zapewniamy wsparcie językowe oraz stały kontakt, tak aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.
Zapraszamy do kontaktu. Napisz w kilku zdaniach jak wyglądają okoliczności a my odpowiemy, doradzimy i pomożemy.

Przewoźnik Praca kierowca