Praca: kierowca CE bez doświadczenia

Z nami zdobędziesz doświadczenie, jeśli właśnie uzyskałeś uprawnienia do pracy w transporcie. Nasze szkolenie zawodowe odbywa się z drugim kierowcą, który pełni rolę trenera i opiekuna wprost na stanowisku pracy. Dzięki temu poznasz od kuchni najważniejsze aspekty pracy kierowcy CE. Zyskasz wiedzę, jak się zachować w różnych sytuacjach związanych z pracą kierowcy w transporcie. W błyskawicznym tempie staniesz się zawodowym kierowcą w pełnym znaczeniu tych słów.

Pracuj nawet jeden dzień

W dziale “kierowca CE: praca dorywcza” mamy także oferty pracy dorywczej w wybrane przez Ciebie dni tygodnia albo tylko wskazane weekendy lub tygodnie w roku. Możesz pracować tylko jeden dzień w tygodniu, wyjeżdżać w trasę na kilka dni lub nieco dłużej – do dwóch tygodni. Sam zadecydujesz w jakim systemie będziesz pracował jako kierowca CE. Możesz być zatrudniony na umowę o pracę lub prowadzić własną działalność gospodarczą. To nie ma znaczenia. Po prostu zgłoś swoją kandydaturę i powiedz nam jaki typ pracy preferujesz i w jakie dni jesteś dostępny.

wynajem kierowcy
0 zatrudnionych kierowców
0 obsłużonych firm z branży transportowej
0 przejechanych kilometrów
step

SYSTEM SZKOLENIA

Nasze szkolenie zawodowe odbywa się z drugim kierowcą, który pełni rolę trenera i opiekuna wprost na stanowisku pracy. Dzięki temu poznasz od kuchni najważniejsze aspekty pracy kierowcy CE.

step

PARTNERSTWO

Zapewniamy pracę na arenie międzynarodowej lub krajowej, która otworzy przed tobą ścieżkę rozwoju.

step

ZAUFANIE

Od kilku lat współpracujemy z naszymi partnerami więc masz pewność, że cały system szkoleń pozwoli zyskać Ci doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje zawodowe do dalszej kariery w sposób zaplanowany.

step

FORMALNOŚCI

Wszystkie dokumenty kierowcy takie jak badania medyczne, psychologiczne, kwalifikacje zawodowe kod 95 długie i krótkie załatwisz z nami w ekspresowym tempie także online.

Przewoźnik Praca kierowca