Kierowca zawodowy C+E – u nas na pełnym gazie

Kierowca zawodowy to bardzo rozchwytywany zawód. Dzisiejszy rynek TSL to jedna z największych rozwojowych gałęzi na świecie. W 2013 roku porównano dane o wielkości pracy przewozowej i Polska uplasowała się na drugim miejscu, na pierwszym znaleźli się Niemcy, a tuż za nami Francja, Wielka Brytania, Włochy i Hiszpania. Pokazuje to jak duży jest rynek TSL i jaki dalszy wzrost może nastąpić zważywszy na potencjał rozwojowy polskiej gospodarki. A jeśli to dobry krok na przód to tym bardziej potrzeba profesjonalnych agencji pracy, które wiedzą na czym polega wynajem kierowców zawodowych C+E. By zatrudnić samemu kierowcę zawodowego potrzeba obsługi księgowo-kadrowej, znajomość przepisów, przebicie się na rynku pracy jako Przedsiębiorca i gotowość do załatwiania wszelkich dokumentów. A przecież do tego dochodzi szkolenie, załatwianie formalności, ubezpieczeń, opieka, rozliczanie pracowników i… aż się włos na głowie jeży.

Z nami leasing kierowców C+E to przyjemność


Przede wszystkim dlatego, że agencja pracy Work Partner Service sp. z o.o. specjalizuje się wynajmem kierowców zawodowych C+E i współpracuje z wieloma firmami, które dzięki naszym usługom mogą z pełnym profesjonalizmem i zaufaniem przewozić swoje towary. W 2017 roku zostało wydanych 1,8 miliona zaświadczeń o powierzenie pracy cudzoziemcom, a 94% wniosków dotyczyło pracowników z Ukrainy. A my, dobrze znając się na tym, jak powinien wyglądać profesjonalny wynajem kierowców zawodowych C+E, z chęcią pomożemy wszystkim Pracodawcom, chętnym do podwyższenia jakości swoich usług.

Kierowca zawodowy ze Wschodu


Niestety mimo rozwoju TSL, wciąż brakuje nam pracowników, którzy związaliby się z nami na stałe. Ciągła rekrutacja i zmiana wakatów oraz personelu generuje niepotrzebne koszty Przedsiębiorcom. W Polsce mamy niewielu wykwalifikowanych kierowców, a pracownicy ze Wschodu, między innymi z Ukrainy pomagają nam ratować przewoźnictwo. Badania przeprowadzone w 2018 roku mówią, że już co piąta firma w Polsce chce postawić na pracowników z Ukrainy. Dzieje się tez tak dlatego, że do Polski przypływa coraz więcej cudzoziemców ze wschodniej granicy, którzy poszukują pracy z lepszymi warunkami finansowymi, niż tymi, które oferuje ich kraj. Cudzoziemcy nastawieni są na zarobek, stąd są chętni i zaangażowani w powierzoną pracę. Wielu z nich zna już język polski w stopniu komunikatywnym, a jeśli nie, to potrafią posługiwać się także językiem angielskim. Dobór kierowcy zawodowego C+E przez naszą firmę jest doborem celowym, ponieważ zależy nam na tym, aby pracownik spełnił wymagania firmy przez nas obsługiwanej. Leasing kierowców zawodowych C+E w naszej firmie odbywa się tak jak jazda – na najwyższych obrotach.

Cudzoziemcy kierowcami zawodowymi


Kierowca zawodowy C+E to osoba, która musi mieć ważne badania lekarskie oraz psychotechniczne, szkolenia okresowe dla kierowców, szkolenia ADR. Pracodawca musi zatroszczyć się o ważne prawo jazdy, karty kierowcy, o wyrobienie karty EKUZ, rozliczać się prawidłowo z ZUS i oczywiście odpowiednio ubezpieczyć swojego pracownika. Dzisiaj, oferujemy Pracodawcom wynajem kierowców zawodowych C+E, który sprawia, że my bierzemy to na nasze barki. Zapewniamy pracownikom pakiet szkoleń. Zgodnie z rozporządzeniem UE 561/2006 kierowcy zawodowi zdobywają szkolenia klasyfikacji zawodowej na przewóz towarów właśnie u nas i przechodzą badania lekarskie oraz psychotechniczne. Taka osoba wynajęta przez naszą firmę posiada wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do pracy w Unii Europejskiej – umowy o pracę w kilku językach, dodatkowe ubezpieczenia oraz polisy. Zapewniamy także przedstawicieli wszystkich krajów Unii tam, gdzie jest to wymagane. Gdy mamy już dopięte formalności na ostatni guzik, rozpoczynają się szkolenia. Na początek praktyczna jazda z naczepą, wypełnianie dokumentacji transportowej, a także dokumenty związane z celną odprawą w Szwajcarii. Leasing kierowców przez naszą firmę zapewnia także naukę techniki jazdy i manewrów, szkolimy ich z topografii Europy, ale opowiadamy też o charakterystyce branży transportowej w Unii Europejskiej.

Dokąd pojedzie wynajęty u nas kierowca zawodowy


Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która ogranicza koszty przedsiębiorców i pomaga zatrudniać najlepszych z najlepszych. Dlaczego? Ponieważ swoją pracę opieramy na wyszkolonych przez nas pracownikach Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Najpierw badamy potrzeby, Przedsiębiorcy a następnie dopasowujemy je do personelu, który zatrudniamy. A na każdym etapie dbamy o kontrolę naszych pracowników, by ich efektywność wciąż rosła. Wynajem kierowców C+E staje się bezproblemowy dzięki naszej współpracy. Nasi kierowcy zawodowi w codziennej pracy poruszają się po krajach Europy Zachodniej i Południowej, łącznie ze Szwajcarią i Skandynawią. Bazy przewoźników, z którymi współpracujemy zlokalizowane są w Polsce, Niemczech i Austrii. Kierowcy przewożą ładunki dla spedycji duńskiej, austriackiej, niemieckich i polskich. Leasing kierowców zawodowych w Work Partner Service sp. z o.o. opiera się przede wszystkim na wzajemnym porozumieniu. Staniemy na głowie, by nasz kierowca przewiózł towar naszego Partnera.

Wynajęty kierowca zawodowy szansą na sukces?


Leasing kierowców zawodowych to szansa na ograniczenie rotacji wśród personelu i zmartwień Przedsiębiorców związanych z zatrudnianiem nowych osób, szczególnie w sektorze TSL, gdzie przepływ towarów musi być ciągły. W Polsce leasing kierowców wynosi zaledwie 0,5%. Na Zachodzie jest to jedna z najczęstszych form zatrudniania pracowników. Doszliśmy do momentu, w którym wielu ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę, że branża transportowa to dobry krok w przyszłość. Towarów wciąż przybywa i coraz częściej w ogłoszeniach widać rekrutacje na stanowiska kierowców zawodowych C+E. Dokładamy ogromnych starań, aby zatrudniać jak najbardziej wykwalifikowaną kadrę. Pracownicy ze Wschodu zdecydowanie nam w tym pomagają. Są chętni do pracy, zmotywowani do wypełniania wszystkich obowiązków i czują się bezpiecznie dzięki zapewnionym szkoleniom i nawet po okresie szkolenia – są pod opieką koordynatorów.

Kierowca zawodowy C+ E– na pełnym gazie


Oczywiście na drodze zgodnie z przepisami prawa ruchu drogowego, a u nas podczas szkoleń i współpracy dajemy nogę na gaz. Wiemy, że w tej branży najważniejszy jest czas i możliwość zaistnienia na rynku TSL spośród wielu innych firm. Jeśli jesteś Przedsiębiorcą, który ma za cel wybić się jako przewoźnik towarów i usług to z całą pewnością, ufając nam – agencji pracy Work Partner Service sp. z o.o. – wyjedziesz na prawdziwe wyżyny opłacającego się biznesu.

Przewoźnik Praca kierowca