Wynajem kierowców ciężarówek

Work Partner Service ma gotowe rozwiązanie od wielu lat na problemy polskich przedsiębiorców. Mowa o najlepszym w tym momencie sposobie na rotację pracowników. Leasing pracowniczy to rozwiązanie, które w domyśle miało pozwolić uniknąć problemów wynikających z przejściowego nadmiaru pracy w firmie. Dzisiaj jest to niezawodny sposób na stały deficyt kandydatów w branży transportowej. Przedsiębiorcy wynajmują od nas kierowców, a my zapewniamy spokój i wygodę.

 
Brak kierowców zawodowych w Polsce – gdzie szukać pracowników?


Ciągła rekrutacja i zmiana personelu generuje niepotrzebne koszty przedsiębiorcom. W Polsce mamy niewielu wykwalifikowanych kierowców, a pracownicy ze Wschodu, pomagają nam ratować transport. Już co piąta firma w Polsce chce postawić na pracowników cudzoziemców. Cudzoziemcy nastawieni są na zarobek, stąd są chętni i zaangażowani w powierzoną pracę. Wielu z nich zna już język polski w stopniu komunikatywnym, a jeśli nie, to potrafią posługiwać się także językiem angielskim. Dobór kierowcy zawodowego C+E przez naszą firmę jest doborem celowym, ponieważ zależy nam na tym, aby pracownik spełnił wymagania firmy przez nas obsługiwanej. Zgodnie z rozporządzeniem UE 561/2006 kierowcy zawodowi zdobywają wiedzę o czasie pracy kierowcy. Przechodzą szkolenia klasyfikacji zawodowej na przewóz towarów, przechodzą badania lekarskie oraz psychotechniczne. Taka osoba wynajęta przez naszą firmę posiada wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do pracy w Unii Europejskiej – umowy o pracę w kilku językach, dodatkowe ubezpieczenia oraz polisy. Zapewniamy także przedstawicieli wszystkich krajów Unii tam, gdzie jest to wymagane. Gdy kwestie formalne są wypełnione, rozpoczynają się szkolenia. Na początek praktyczna jazda z naczepą, wypełnianie dokumentacji transportowej, a także dokumentów związanych z celną odprawą w Szwajcarii. Leasing kierowców przez naszą firmę zapewnia także naukę techniki jazdy i manewrów, szkolimy kierowców z topografii Europy, ale opowiadamy też o charakterystyce branży transportowej w Unii Europejskiej. Dlatego nie należy obawiać się nowości jaką jest leasing pracowniczy w naszej firmie Work Partner Service sp. z o.o


Agencja pracy tymczasowej Work Partner Service


Staliśmy się specjalistami w wynajmie pracowników C+E. Zaufało nam bardzo wiele firm, które nigdy wcześniej nie współpracowały na zasadzie leasingu pracowniczego. To dla nas ogromne wyróżnienie, że w dobie tak potężnego kryzysu związanego z zatrudnianiem kierowców zawodowych C+E, znaleźliśmy rozwiązanie dopasowane do polskich przedsiębiorców. U nas nigdy nie brakuje kierowców zawodowych, a nasi partnerzy nie muszą się martwić o żadne formalności związane z rozliczaniem czasu pracy, urlopami, zwolnieniami lekarskimi, dietami kierowców i wieloma innymi skomplikowanymi procesami kadrowymi. Zachęcamy do spotkania z nami, abyśmy mogli pokazać na konkretnych przykładach jak pracujemy i jak firmy odnoszą sukces z naszą pomocą, którą zapewniamy na podstawie leasingu pracowniczego.

Przewoźnik Praca kierowca