Wynajem zawodowych kierowców C+E – my wiemy jak to robić

Prowadzisz firmę spedycyjną i poszukujesz pracowników? Masz wrażenie, że odpowiedzi na Twoje ogłoszenia o pracę dla zawodowych kierowców C+E są nieproporcjonalne w stosunku do włożonych starań? Wiemy jak dziś wygląda walka o dobrych kierowców, dlatego wyciągamy rękę do firm i do takich przedsiębiorców jak Ty. My mamy pracowników i chętnie się nimi podzielimy.


Agencja pracy kierowców C+E


Czyli Work Partner Service, to pierwszy krok do zadowolenia z pracowników. Wynajem kierowców zawodowych jest naszą mocną stroną, którą chcemy dzielić się z przedsiębiorcami, wysyłającymi swoje towary w różne strony świata.

Leasing kierowców zawodowych


To coraz popularniejsza metoda na pozyskanie pracowników. Dlaczego? Przede wszystkim nasza firma Work Partner Service obsługuje ich w sprawach kadrowo – płacowych. Oprócz tego załatwiamy wszelkie dokumenty potrzebne do pracy, zapewniamy kursy, szkolenia z przepisów Unii Europejskiej, przewozu towarów i na pierwszym miejscu stawiamy doświadczenie praktyczne, które nabywają i szlifują pod naszym okiem. Najprościej rzecz ujmując – firma wymaga, a my te wymagania spełniamy. Wynajem kierowców C+E to pewny krok naprzód, dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu.

A co jeśli trafi się nierzetelny kierowca?


Na początku naszej współpracy badamy potrzeby firmy, z którą mamy współpracować. Myślimy ilościowo, ale i jakościowo. Chcemy, by naszym partnerom zawsze odpowiadał profil kandydata, którego wynajmujemy. Poprzez nasze szerokie doświadczenie jesteśmy w stanie znaleźć najlepszego kierowcę zawodowego, ponieważ wiemy, że dobry pracownik to ten, który wpasuje się w ideę organizacji. Leasing kierowców C+E w naszej firmie to najbezpieczniejsza forma wynajmu, ponieważ wiemy jakim ludziom możemy powierzyć Państwa towary.

Mniej pracy, więcej dochodów


Tak w skrócie możemy określić wynajem kierowców zawodowych poprzez Work Partner Service. Dzięki naszemu wspólnemu działaniu przedsiębiorcy nie muszą się martwić o poszukiwanie pracowników i ich wyszkolenie oraz o całą dokumentację związaną z zatrudnieniem, ubezpieczeniem, urlopami czy zwolnieniami lekarskimi. Tym wszystkim zajmujemy się my, a przedsiębiorcy mogą spokojnie planować trasy i poszukiwać klientów, dla których nasi wynajmowani kierowcy będą mogli je pokonywać.

W życiu chodzi o to, by znaleźć takie rozwiązania, które sprawią, że wszystko będzie prostsze. Wynajem kierowców zawodowych u nas, w Work Partner Service, jest oszczędnością czasu, miejsca i oczywiście kosztów. Za pomocą jednej faktury miesięcznie jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm. Zapraszamy do kontaktu, my wiemy co to znaczy dobry wynajem kierowców C+E.

Przewoźnik Praca kierowca